KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14808323

nr 1480 8323

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad, Katedralen i Palma. Blandteknik, bildmått: 43x58 cm, yttermått inklusive ram: 52x67 cm

Utrop:

300 kr

måndag 1 augusti 2022
kl 18:28:06